Simfoniskā mūzika pieskandē skolu

Otrdien, 24. janvārī mūsu skolā viesojās Liepājas Simfoniskais orķestris ar skolu jaunatnei paredzētu koncertciklu “Laikmetu kodi mākslā un mūzikā”. Šoreiz ar romantisma mūzikas pasauli klausītājus iepazīstināja diriģents, komponists, pedagogs, daudzu jauno diriģentu pasniedzējs – Andris Vecumnieks, savukārt orķestra skanējumu papildināja LSO solisti – flautisti Anita Barlote un Reinis Lapa, kā arī klarnetists Kārlis Catlaks.

Pie mums orķestris viesojās pirmoreiz, daudziem no koncerta apmeklētājiem šī bija pirmā satikšanās ar klasisko mūziku, bet iespējams, ka jau aprīlī ar jaunu koncertprogrammu orķestris mūs priecēs atkal.

Comments:0

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.