Skatuves runas konkursa “Zvirbulis” skolas kārta

Aizvadīta skolas kārta skatuves runas konkursam “Zvirbulis”, uz kuru katram daiļrunātājam bija jāsagatavo viens dzejolis un viens prozas darba fragments. Žūrija vērtēja runātājus pēc noteiktiem vērtēšanas kritērijiem: domas atklāsme (runas loģika un runātāja uzdevums); spilgtu priekšstatu gleznu esamība un atklāsme klausītājam (teikto redzēt, dzirdēt, saprast); kontakts ar klausītāju (kam runā); skaidra dikcija un artikulācija; repertuāra atbilstība runātājam (vecums, individualitāte). Žūrijas grūto darbu veica mūsu skolas bibliotekāre Anita Atteka, 12. a klases skolniece Ilze Baumgarte, kura pati daudzus gadus startējusi šajā konkursā. Viesus žūrijā pārstāvēja skolotāja Ilze Karazina un Liepājas Bērnu un jaunatnes centra deju metodiķe Eva Krētaine. Pēc konkursa žūrija deva norādes, kā labāk sagatavoties pilsētas skatuves runas konkursam, kurš notiks jau 19. februārī.  Uz pilsētas konkursu izvirzīti :

5.-6.klašu grupā:

  1. Annija Šillere – 5. klase
  2. Arta Janeka – 5. klase
  3. Dārta Smiltiņa -6. klase

7.-9.klašu grupā:

  1. Arnolds Tiļļa – 8. klase
  2. Paula Roķe – 7. klase
  3. Gustavs Pagrabs – 8. klase

10.-12.klašu grupā:

  1. Helvijs Eduards Deģis – 10. klase

Lai veicas!

Comments:0

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.