Skauti un Gaidas uzsāk darbību Liepājas Raiņa 6. vidusskolā

Misija ir iesaistīt bērnus un jauniešus neformālās izglītības procesā, veidot vērtību sistēmu, kas balstīta uz skautu un gaidu likumiem un solījumu. Aktī­vi darbojoties sabiedrības labā, dot iespēju gūt personisko piepildījumu un censties veidot pasauli labāku.

Liepājas Raiņa 6. vidusskolas 4.klašu skolēni uzsākuši aktīvu darbošanos šajā programmā, kuras pamatā ir šāds solījums un likumi: daba, mācīties darot, kopu sistēma; simboliskais ietvars; pieaugušo (vadītāju) atbalsts; personīgā izaugsme; iesaistīšanās kopienā u.c. Aizvadītas divas nodarbības, kur skolēni iepazinās savā starpā, izveidoja savus iekšējos kārtības noteikumus, lai justos droši un kvalitatīvi pavadītu laiku, kā mācījās komandas darbu un skautisma darba tradīcijas. Tāpat jaunieši gatavoja apsveikumu PII Saulītes audzēkņiem Valentīndienā un uzsāka darboties Dabas čempiona izaicinājuma programmā, lai nopelnītu savu pirmo uzšuvi! Paldies vecākiem par uzticību un bērniem par aktīvu līdzdarbošanos. Pielikumā plašāka informācija. skauti_gaidas_vesture-sodiena LSGCO_Programma

Comments:0

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.