Šķiro pakas!

Sulu un piena paku vākšanas kampaņa „Šķiro pakas!”

SIA „Zaļā josta” sadarbībā ar SIA „Papīrfabrika „Līgatne”” izsludina sulu un piena paku vākšanas kampaņu „Šķiro pakas” Latvijas skolām un pirmsskolas izglītības iestādēm, aicinot bērnus aktīvi iesaistīties tukšu tetrapaku un elopaku, turpmāk Kartona paku, vākšanā. Kampaņas mērķis ir rosināt bērnus un jauniešus rīkoties videi draudzīgi, saudzējot dabas resursus un apkārtējo vidi, kā arī pievērst bērnu un jauniešu uzmanību izlietoto dzērienu un piena izstrādājumu kartona iepakojuma šķirošanas un otrreizējās pārstrādes esamībai Latvijā.

Kampaņā aicinātas piedalīties pirmsskolas izglītības iestāžu, vispārējās izglītības iestāžu un profesionālās izglītības iestāžu audzēkņu grupas no visas Latvijas, turpmāk Dalībnieki.

Lai pieteiktos paku vākšanā, Dalībnieki reģistrējas kampaņas mājas lapā www.skiropakas.lv. Reģistrācija norisinās no šī gada 1. februāra līdz 29.februārim, izveidojot savu profilu elektroniskajā datu bāzē. Dalībnieki Kartona pakas vākt un reģistrēt savākto Kartona paku skaitu var kopš pirmās kampaņas norises dienas, tādējādi audzējot savu „Virtuālo mežu” kampaņas mājas lapā www.skiropakas.lv un pietuvinot Dalībnieku komandu uzvarai.

Kampaņas uzvarētāji tiks noteikti pēc kopējā dzērienu paku savāktā daudzuma (kg) uz vienu Dalībnieka grupas vai klases audzēkni.  Konkursa organizatori apbalvos pirmo trīs vietu ieguvējus, sniedzot lielisku iespēju pirmās vietas ieguvējam doties ekskursijā uz piedzīvojumu parku „Mežakaķis”, otrās vietas ieguvējs varēs doties ekskursijā uz „Papīrfabriku „Līgatne””, savukārt trešās vietas ieguvējs apmeklēs Piena profesora skolu „Rīgas piena kombinātā”. Ar specbalvām apbalvos arī aktīvākos individuālos paku vācējus un aktīvākās Dalībnieku komandas.

Kampaņas nolikums un uzaicinājuma vēstule:  http://www.zalajosta.lv/lat/?doc=2149

Informācijas avots: http://www.zalajosta.lv/lat/?doc=2149

Comments:0

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.