Skola badmintona pulciņa bērni izcīna godalgotas vietas starptautiskā badmintona turnīrā “Liepājas Cerība 2017”

Skola badmintona pulciņa bērni izcīna godalgotas vietas starptautiskā badmintona turnīrā “Liepājas Cerība 2017”

Ar lieliskiem rezultātiem svētdien tika aivadīts ikgadējais starptautiskais badmintona turnīrs “Liepājas Cerība 2017”, kas pulcēja 57 sportistus no Salaspils, Talsiem, Kretingas, Klaipēdas un Liepājas. Visas dienas garumā uz 5 badmintona laukumiem tika izspēlēti 12 medaļu komplekti vīriešu un sieviešu vienspēlēs, dubultspēlēs un jauktajās dubultspēlēs.

Pirmoreiz Liepājas badmintona vēsturē turnīrā piedalījās 34 liepājnieki, tostarp arī paši jaunākie dalībnieki no 6. un 15. vidusskolu badmintona pulciņiem. Jaunieši sacentās tikai vienspēlēs, kur godalgotas vietas izcīnīja arī mūsu skolas badmintona pulciņa bērni:

Jaunākajā – U13 grupā

  1. vieta Dinārs Bronka 5.b
  2. vieta Kristofers Balodis 5.a (nu jau mācās citā skolā)
  3. vieta Sandijs Eņģelis 5.a

Vidējā – U15 grupā

  1. vieta Evelīna Smirnova 6.c
  2. vieta Rovēna Zīverte 6.b

Vecākajā – U17 grupā

  1. vieta Kristers Reinis 8.c

Jauniešu vienspēlēs U17 elites grupā pēc uzvarām savās apakšgrupās pusfinālā tikās 2 mūsējie, kur Gustavs Dāvids Brečs (8.b) līdzīgā cīņā atzina Arta Granovska (tagad jau LVT) pārākumu, Artis triumfēja arī finālā iegūstot zeltu, bet Gustavs mazajā finālā piekāpās Lietuvas U15 astotajai raketei M. Vilinauskas, rezultātā paliekot ceturtais.

U17 elites jauniešu dubultspēlēs mūsu pārim A. Granovskis un G. D. Brečs līdzīgās cīņās izcīnītas zelta medaļas.

Sieviešu dubultspēlēs cīņā par medaļām dalību ņēma četri pāri, kur stiprākās izrādījās Katrīna Buša no 9.c  Kitija Krūmiņa.

Īsts paaudžu kokteilis un vissīvākā knkurence izvērtās jauktajās dubultspēlēs, kur vienkopus spēlēja gan elites jaunieši, gan abu meistarības grupu pieaugušie, gan pieredzes bagātie seniori – kopā 11 pāri. Šī ir viena no galvenajām bdmintona kā sportaveida priekšrocībam, kad kopā pārī startēja gan dakteris Romāns Galuza ar meitu Rovēnu, gan 74 gadus vecais Juris Tauriņš ar militāristi Innu Korjukinu. Tik pat raiba kompānija un smagas cīņas izvērtās arī medaļu izspēlēs, kur visi mači tika iazvadīti trījos setos.  Īpaši jāuzteic mūsu skolas jauniešu K.Bušas un G.D.Breča cīņasspars, kas gan pret pieaugušajiem – mājinieku sudraba medaļniekiem E.Puncule/G.Granovskis, gan senioriem – zelta medaļniekiem I.Zosēna/ A.Dīriņš no Salaspils spēja pretoties sīvās trīs setu cīņās un kaut arī tika atzīsts meistaru pārākums – kā gandarījums tika izcīnītās bronzas godalgas.

Ar šo Liepājas badmintona svētki ir godam aizvadīti, mūsu skolas badmintonisti ir godam aizstāvējuši pilsētas un skolas godu starptautiskā mērogā, meistarīgākie jaunieši ir rādījuši labu piemēru iesācējiem, kas dod pārliecību cerīgi skatīties arī skolas badmintona pulciņa attīstībā nākotnē.

Informāciju apkopoja A. Brečs, foto G. Gertsons, U. Dobelis

 

Comments:0

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.