Skolas darbinieku bērniem Ziemassvētki!

Lai dāvātu svētku prieku (un ne tikai pelnītu labus vērtējumus teātra stundu ietvaros) 10.b un 10.c klases skolēni uzbūra īstus Ziemassvētkus ar rūķu un meža zvēru piedzīvojumiem, mēģinot iepriecināt Ziemassvētku vecīti šajā darbīgajā pirmssvētku laikā. 

 Ikvienam skolas darbinieku bērniņam un mazbērnam 20. decembra tumšajā vakarā bija iespēja gan izsmieties kopā ar brīžiem smieklīgajiem, brīžiem dusmīgajiem, brīžiem gaužām neveiklajiem rūķiem. Kopīgi ikviens varēja gūt prieku rotaļās un dejās. Un lai arī lielais, baisais vilks ir diezgan baigs, tomēr mūsu citādajā skolā tieši vilka superspēja atrast visu, kas jāatrod, spēja atrast mežā pazudušās dāvanas un sagādāt prieku ikvienam mazajam pasākuma apmeklētājam! 

Sagatavoja Ilze Karazina 

Comments:0

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.