“Skolas dzīve – dzīves skola 2” Dabas studijā

Šodien notika mūsu skolas PuMPurS jauniešu iniciatīvas projekta “Skolas dzīve – dzīves skola 2” kārtējā aktivitāte. Projekta dalībnieki devās ciemos pie Vairas Kārkliņas un Laumas Veitas uz Dabas studijas labsajūtas meistardarbnīcu “Iepazīstam dabas pasauli!”. Studijas vadītājas pastāstīja par dabas velšu izmantošanas daudzveidīgajām iespējām. Jaunieši paši gatavoja garšaugu sāli, līdzekli mājas tīrīšanai un batikoja dabas materiālos krāsotas sedziņas. Katrs dalībnieks mājās devās ar pašu sagatavotu garšvielu maisījumu, kastaņu tīrīšanas līdzekli un tā pagatavošanas recepti. Tikšanās mērķis bija iedvesmot jauniešus uzņēmībai, mērķtiecībai un neatlaidībai praktiski darboties, lai rosinātu skolēnus pašus veidot labdarības dāvaniņas no dabas augiem.

Comments:0

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.