“Skolas dzīve – dzīves skola” atklāšanas pasākums “Nakts skola”

Naktī no 8. uz 9. februāri mūsu skolā notika projekta “Skolas dzīve – dzīves skola” atklāšanas pasākums “Nakts skola”.

Pasākuma ietvaros jaunieši piedalījās skolas direktora Kārļa Strautiņa motivējošajā stundā “Līderis manī”, ledus laušanas un saliedēšanās spēlēs kopā ar angļu valodas skolotājiem Edmondu Grudulu un Edgaru Grīni, uzņēmējdarbības meistarklasē, ko vadīja skolas absolventi Elgars un Salvis Rogas un darbnīcā “Kāpēc izvēlēties veselīgu dzīvesveidu?” ielu vingrotāja Gvido Šalma vadībā. Galvenās pasākuma atziņas un savas apņemšanās jaunieši ierakstīja speciāli šim projektam izgatavotajos bukletos, kurus turpinās aizpildīt nākošajās projekta aktivitātēs. Pasākums noslēdzās pēc katra spējām – ar kino skatīšanos vai snaudienu.

Atklāšanas pasākumā “Nakts skola” jaunieši iepazinās ar projekta norisi, sadraudzējās un kopā saturīgi pavadīja brīvo laiku, tādējādi palielinot motivāciju piedalīties turpmākajās projekta aktivitātēs.

Projekta turpinājumā plānota uzņēmēja Arta Daugina iedvesmas stunda Blue Shock Race Elektrokartingu hallē, Rave Team pārstāvju Agra un Roberta Klēpju pieredzes stāsts iekštelpu skeitparkā Vecās Ostmalas promenādē Liepājā, tikšanās ar Kalna svētību kopienas priesteri Andreju Mediņu Bruknas muižā un izvērtēšanas un noslēguma pasākums atpūtas bāzē “Kurzemes pērle”.

Projekta mērķis: Sniegt iespēju Liepājas Raiņa 6. vidusskolas jauniešiem atšķirīgā vidē un situācijās, saistošā veidā izzināt sevi un iedvesmoties personīgo mērķu sasaistei ar izglītību.

Projektu realizē mūsu skolas atbalsta biedrība ar PuMPuRs jaunatnes iniciatīvu projekta finansiālu atbalstu.

Ja arī Tu vēlies iesaistīties šajā projektā, jautā skolotājai Sigitai Stefanei vai Vinetai Muskatei.

Sagatavoja: Vineta Muskate

Comments:0

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.