Skolas gadagrāmata Vol.2

Ideja par Gada grāmatu nekur nav pazudusi. Līdzpārvalde ziņo, ka visticamāk taustāmu veidu Gada grāmata šogad nepiedzīvos, tomēr tas nenozīmē, ka tās izveidei tiks piešķirta mazāka nozīmē. Gada grāmata tiks izstrādāta interaktīvi un to būs iespējams iegādāties diskā par simbolisku cenu.

Pagaidām plānots, ka Gada grāmata sastāvēs no apmēram 60 lappusēm, no kurām pa 4 lappusēm būs veltītas katrai klasei (9. – 12.). Viens atvērums ar skolnieku fotoattēliem, otrs pēc izvēles – fotogrāfijām no pasākumiem, zīmējumiem vai citām radošām izpausmēm. Gada grāmatā tiks iekļauti arī šajā mācību gadā īstenotie pasākumi, izcilnieku pagodinājumi, kā arī intervijas ar dažādiem pilsētā populāriem cilvēkiem un absolventiem.

Jebkurš var iesūtīt savu ideju vai ieteikt pasākumu, kuru būtu vērts aprakstīt GG: lidzparvalde@liepa6vsk.edu.lv

Comments:0

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.