Skolas jaunie talanti konkursā “Zvirbulis 2016”

24. februārī pilsētā notika Liepājas skolēnu skatuves runas konkurss “Zvirbulis 2016”. Otrās pakāpes diplomu ieguva 8.a klases skolniece Ilze Baumgarte, kura žūrijas vērtējumam piedāvāja divus darbus: O. Vācieša dzejoli “Nedzeniet projām brīnumus!” un I. Ziedoņa epifāniju “Dziediet!”. 

Skolas konkursā “Zvirbulis” 5.-9. klašu grupā 1. vietu ieguva Anna Katrīna Lieģeniece (7.c), 2. vietu – Marta Zieds (5.b), 3. vietu – Ilze Baumgarte (8.a). Savukārt vidusskolas grupā bija pieteikušās tikai divas dalībnieces: Līga Grasmane un Līva Ermansone, kuras kopā dalīja 1.un 2. vietu.

Comments:0

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.