Skolēni apmeklē “Sadales Tīklu”

Tuvojoties 75 gadu jubilejai decembrī, koncerns “Latvenergo” visā Latvijā organizē atvērto durvju dienas. Ceturtdien tāda notika “Latvenergo” uzņēmumā “Sadales tīkls”.

Atvērto durvju dienas pasākuma laikā apmeklētājiem no Liepājas Raiņa 6. vidusskolas 8. b klases un 6 skolēniem no 11. a klases. Bija iespēja apskatīt AS “Sadales tīkls” Liepājas dispečervadības centru, no kura ikdienā tiek veikta elektroapgādes tīkla uzraudzība un vadība, Liepājas vecās elektrostacijas vēstures ekspozīciju, kas bija ļoti interesanti,  novērtēt elektroapgādes tīkla uzturēšanas darbu laikā izmanto speciālo tehniku un ar organizatoru nodrošinātu autobusu doties uz Nīcas novadu, kur interesenti varēja aplūkot elektrolīnijas trašu tīrīšanas darbus ar frēzi. Noslēgumā karsta zupa pēc lieliskas mācību dienas. Paldies organizatoriem par iespēju un skolotājai Zigetai Simanovičai par ekskursijas organizēšanu!

Comments:0

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.