Francis Grava eksperimentē

Konkursu ”Skolēni eksperimentē” ik gadu organizē Zinātnes un izglītības inovāciju centrs. Šogad konkurss notika attālināti, kurā katram dalībniekam bija jānofilmē savs eksperiments un jānosūta novērtēšanai.

1. vietu pārliecinoši izcīnīja mūsu skolas 6. a klases skolnieks Francis Grava ar savu eksperimentu – Zemūdens vulkāni. Dalībnieki saņēma ZIIC sagatavotās balvas -eksperimentu kastes, lai izziņas prieks un pētnieka gars turpinātu dzīvot.

Video ŠEIT:

 https://www.dropbox.com/s/34j51taripvuoch/Francis%20Grava%20LR6vsk6A.mp4?dl=0

Milzīgs paldies Fraņča Gravas ģimenei par līdzdarbošanos un atbalstu eksperimenta īstenošanā.

Dabaszinību skolotāja Vida Dreimane

Erasmus+ skolu stratēģisko partnerību projekts, kura saturs fokusēts uz STEM (Science, Technology, Engineering and Mathematics) mācību priekšmetu efektīvu un saistošu mācību materiālu izstrādi un aprobēšanu, izmantojot spēļošanu mācību procesā. Īstenošanas termiņš: 01.11.2019.-01.02.2022.

Comments:0

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.