Skolēni iemēģina savas uzņēmējdarbības spējas

Uzņēmējdarbības veicināšanas konkursā Bizness24h no 20 skolas komandām otrajā kārtā tikušas 4 komandas. 

2.februārī 20 mūsu skolas skolēnu komandas no 10c, 11b, 12a un 12b klases piedalījās Banku Augstskolas organizētajā uzņēmējdarbības konkursa 1.kārtā, kur komandām tika piešķirta reāla uzņēmuma aktuāla problēma un vairāki ar to saistīti problēmjautājumi. Komandām bija jāstrādā tiešsaistē, vienas dienas garumā. Katrai komandai, vadoties pēc organizatoru norādītajām vadlīnijām, bija jāievieto tiešsaistē konkrēta formāta darbs ar problēmjautājumu risinājumiem.

Otrās kārtas laikā, kura norisināsies no 24.02.22. – 29.04.22. komandām tiks sniegtas zināšanas un ieteikti rīki, lai veiksmīgi realizētu kāda produkta pārdošanu tiešsaistē, iegūstot reālus pārdošanas rezultātus. Dalībniekiem būs iespēja piedalīties ekspertu vakaros, kuru laikā varēs iegūt priekšstatu par uzņēmējdarbību, kā arī praktiskus padomus par e-komercijas pamatiem.  Otrās kārtas noslēgumā labākās 25komandas jeb 75dalībnieki prezentēs savus pārdošanas rezultātus speciālistu žūrijai, kura noteikts, kura komanda ir ieguvusi titulu Biznesa Guru 2022.

“Bizness24h” ir lielākais ikgadējais izglītojošais uzņēmējdarbības veicināšanas konkurss Latvijā, kas paredzēts vidusskolas vecāko klašu skolēniem un studējošajiem jauniešiem vecumā no 15 līdz 25 gadiem. Izmantojot sadarbības partneru sniegtos izaicinājumus, dalībniekiem tiek nodrošināta iespēja iejusties īstā biznesa vidē un izdzīvot darbpilna uzņēmēja ikdienas dzīvi. Sīkāka informācija par konkursu šeit.

Konkursam BIZNESS 24H pieteicies rekordliels skaits jauniešu – 969!

Comments:0

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.