Skolēni piedalās “Gatavi rītdienai” atklātajā stundā

Otrdien, 22. oktobrī, Latvijas Valsts prezidents Andris Bērziņš Latvijas Nacionālajā bibliotēkā (LNB) atklāja SIA Microsoft Latvia (Microsoft Latvia) un SIA Latvijas Mobilais Telefons (LMT) kopīgi īstenoto izglītības inovāciju pilotprojektu “Gatavi rītdienai!”. Pasākumā projekta dalībniekiem — skolēniem no Siguldas, Liepājas, Daugavpils, Ķekavas un Ventspils — kopā ar Microsoft Latvia vadītāju Ēriku Eglīti un LMT prezidentu Juri Bindi bija iespēja piedalīties “Gatavi rītdienai!” atklātajā stundā un pārliecināties, kā tehnoloģijas var jēgpilni izmantot mācību procesā.

Comments:0

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.