Skolēns tuvplānā – Valters Grasmanis

LTV1 filmēšanas grupa Liepājas Raiņa 6. vidusskolā ir nofilmējusi materiālu sižetam par 9. klases skolēnu Valteru Grasmani, ko demonstrēs 24. martā pulksten 13.30 raidījumā “Klase”. Valters izvēlēts, jo ir ļoti pozitīvs, atraktīvs un aktīvs jaunietis, kurš ir PuMPuRs projekta dalībnieks gan mūsu skolā, kur saņem individuālas konsultācijas dažos mācību priekšmetos, gan PuMPuRs jauniešu iniciatīvu projektā, kuru realizē  biedrība “Rave team”.

Jau no agras bērnības viņš nodarbojas ar ekstrēmo skrituļslidošanu jeb Inline biedrībā “Rave team”, uz ko Valteru pamudināja un iemācīja pamatus viņa draugs, mūsu bijušais skolnieks Emīls Ašmanis, kurš jau tad bija profesionāls braucējs.

Visus šos gadus Valters ir piedalījies Latvijas mēroga sacensībās, bet no pagājušā gada – starptautiskajās sacensībās un pasaules čempionātos.

Valters saka, ka braukā ar slidām, lai gūtu to adrenalīnu, kurš rodas pirms lieliem trikiem vai lielām sacensībām. Šis sporta veids viņam sagādā prieku arī  labās kompānijas dēļ, kas viņu vienmēr atbalsta. Iedvesmu jauniem trikiem Valters gūst no pasaules labākajiem braucējiem, daudzus no kuriem starptautiskās sacensībās izdevies satiekt arī personīgi.

Lūk, ko par Valteru  saka biedrības “RAVE team” dibinātājs  Agris Klēpis: “Valters Grasmanis aktīvi iesaistās arī biedrības ikdienas dzīvē, piedalās skeitparka uzkopšanas talkās, ierosina dažādas idejas sava sporta veida attīstības uzlabošanai un skeitparka konstrukciju pilnveidošanai, kā arī piedalās biedrības organizētajos paraugdemonstrējumos. Puisis ir draudzīgs un izpalīdzīgs, sportā ļoti motivēts”.

Šobrīd Valters ir arī aktīvs kendamas kustības entuziasts.

           

Comments:0

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.