Skolēnu līdzpārvaldes prezidenta amata kandidāti

Skolēnu līdzpārvaldes prezidenta amata kandidāti

Ulrika Lanka 12.A

Vēlos pieteikt savu kandidatūru skolas līdzpārvaldes prezidenta amatam.
Esmu apveltīta ar prezidentam nepieciešamām īpašībām. Man piemīt apņēmība, spēja analizēt, komunikabilitāte, spēja darboties komandā, kā arī uzņemties līdera lomu. Spēju saglabāt vienlīdzīgu attieksmi pret apkārtējiem un motivēt apkārtējos rīcībai.
Šobrīd saredzu savas skolas līdzpārvaldi kā nedaudz stagnējošu. Mans redzējums ir padarīt skolas līdzpārvaldi aktīvu un konkurēt spējīgu starp citām Liepājas skolām, nest skolas vārdu pilsētā un spodrināt tās labo slavu. To plānoju panākt ar mērķtiecīgu plānošanu, jaunu ideju un vēsmu ieviešanu, aktīvu pasākumu organizēšanu skolā, iesaistot savu mērķu sasniegšanā arī citu Liepājas skolu jauniešus.
Esmu apņēmības pilna īstenot savus sapņus un mērķus.

Līva Gundega Ermansone,12.A

Kādēļ es vēlos iet par prezidentu? Pavisam vienkārši – idejas ir, apņēmība ir un gatavība ar visām četrām lēkt iekšā arī ir.
Es atbalstu visas reformas, kuras ir plānots veikt līdzpārvaldē. Ja es būšu prezidente, mēs koncentrēsimies uz lielāka mēroga pasākumiem nekā tikai starp mūsu skolas klasēm, lai beidzot atgūtu gada līdzpārvaldes titulu! Man pašai ļoti patīk balles un diskotēkas, un, ja mums atļaus, labprāt rīkotu tās vairāk! Pavisam noteikti esmu gatava pilnveidot anketēšanas sistēmu, lai uzzinātu, ko jūs, jaunieši, vēlaties redzēt, darīt, apmeklēt mūsu skolā!
Idejas ir daudz, lai gan uzreiz varu pateikt, ka dažas no idejām pavisam noteikti ir pārāk ambiciozas. Laikam jāsāk ar trakāko ideju, lai noturētu jūsu uzmanību, vai ne? Ņemot vērā to, ka biju viena no iniciatorēm pirms pusotra gada rīkotajā diskotēkā ar mūziķu apvienību “Olas”, esmu nonākusi pie secinājuma, ka man patīk organizēt tik liela izmēra pasākumus, ka www.delfi.lv, www.tvnet.lv un citi masu mediji raksta par to. Es zinu, kā tas ir, kad jāmeklē sponsori, jāreklamē pasākums, jāorganizē apsardze un citas pavisam trakas lietas, kas prasa milzīgu uzņēmību. Un, tā kā man tas viss ļoti patīk, ar lielāko prieku darītu to visu gadu!
Esmu nolēmusi rīkot jauniešu forumu. Varbūt tur būs veiksmīgi pieredzes stāsti, varbūt, ka dažāda veida darbnīcas, varbūt atrakcijas. Varbūt pat viss tas kopā. Bet lieta, par kuru man visvairāk, tā teikt, niez nagi, ir diskotēka tajā pašā vakarā. Jau iepriekšējā gadā sazinājos ar Bermudu Divstūri, un viņi ir gatavi uzstāties mūsu skolā. Tā kā esmu Liepājas Skolēnu Domē darbojusies jau divus gadus un plānoju šogad atkal atsākt, arī viņi būtu gatavi atbalstīt mūs, Jauniešu māja arī. Pēc pieredzes jau zinu, ka Liepājas Dome ir gatava iesaistīties, jo esmu ieguvusi viņu atbalstu, darbojoties brīvprātīgajos darbos. Tā ir pavisam reāla iespēja iznest Liepājas Raiņa 6.vidusskolas vārdu pasaulē, bet tā ir tikai viena no daudzajām idejām. Tomēr beigu beigās viss jau ir atkarīgs no tā, ko vēlas skolas jaunieši, tāpēc par konkrētiem pasākumiem/aktivitātēm ir grūti runāt, bet, ja man tiks dota šī iespēja, es darīšu ko varēšu, lai visiem būtu labi!

Agnese Aigare, 10.A

Liepājas Raiņa 6. Vidusskolā mācos jau no piektās klases. Skolēnu līdzpārvaldē aktīvi darbojos jau gadu, taču esmu arī organizējusi pasākumus ārpus skolas (bērnu dzimšanas dienas ballītes), esmu strādājusi arī brīvprātīgajā darbā.
Man patīk organizēt, vadīt, runāt auditorijas priekšā, esmu enerģiska, aktīva, strādāju ar pilnu atdevi, esmu vienmēr viena no pirmajiem, kas uzņemas kaut ko darīt, esmu pozitīvi noskaņota, spēju komunicēt ar jauniem cilvēkiem, taču man arī ir negatīva īpašība, es varu būt arī brīžiem nepacietīga.
Nākotnē es esmu ieplānojusi ne tikai dažādus jaunus pasākumus, kuri varētu likt mūs skolai tikt vairāk pamanītai, bet arī veidus un pasākumus, kā saliedēt līdzpārvaldi, jo es esmu par to, ka līdzpārvaldē jebkuram radošam jaunietim ir jājūtas pieņemtam.

Comments:0

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.