Skolēnu līdzpārvaldes prezidente ievēlēta

Skolēnu līdzpārvaldes prezidente ievēlēta

19.septembrī visas Liepājas Raiņa 6. viduskolas 10.-12.klases pulcējās zālē, lai ievēlētu jauno skolas Līdzpārvaldes prezidenti. Madara Varna, nu jau exprezidente, atklāja pasākumu ar video, rādot iepriekšējā gadā paveikto. Tad sekoja līdzpārvaldes prezidentu amatu kandidātu uzstāšanās un iepazīstināšana ar savu redzējumu un darbības programmu 2017./2018.m.g.
Visvairāk jauniešu balsis ieguva 12. a klases skolniece Ulrika Lanka, tā kļūstot par skolēnu līdzpārvaldes prezidenti. Vietnieces amatu ieņems Līva Gundega Ermansone (12.a klase) un Agnese Aigare (10.a klase). Apsveicam! Lai izdodas piepildīt iecerēto un lieliski strādāt komandā!

 

 

Sagatavoja Sigita Stefana

Comments:0

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.