Skolēnu nodarbinātība vasarā

Arī šovasar Liepājā, pateicoties pašvaldības finansiālam atbalstam, algotu darbu varēs strādāt 200 skolēni vecumā no 13 līdz 14 gadiem. Skolēni darbam vasarā var pieteikties no 11. līdz 29. aprīlim (katru dienu, izņemot ceturtdienās) pie skolas sociālā pedagoga 20. kabinetā.

Darbs tiks organizēts no 6. jūnija līdz 19. augustam piecās maiņās. Skolēni strādās 2., 3., 6., 7., 8., 10., 15. vidusskolā, Ezerkrasta sākumskolā, Internātskolā un Komunālajā pārvaldē.

Par divu nedēļu darbu, strādājot četras stundas dienā, skolēns saņems 50 latu atalgojumu.

2. un 3. maijā tiks sniegta informācija par pieteikušos skolēnu skaitu. Tā kā ticam, ka strādātgribētāju būs vairāk, kā maksimāli iespējamais algotņu skaits, tad pašvaldība sadalīs noteiktu darba vietu skaitu, proporcionāli pieteikušos skolēnu skaitam. Un, pašsaprotami ir tas, ka skolas izveidotā “darbā pieņēmēju” komiteja izvērtēs katra skolēna spējas darīt šos darbus, atskatoties uz iepriekšējo pieredzi gan šāda veida darbos, gan skolas solā.

16. maijā tiks izziņots saraksts ar tiem, kuri būs pieņemti darbā, un informāciju varēs atrast gan pie skolas ziņojumu dēļa, gan šeit – mājaslapā.

Comments:0

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.