Skolēnu zinātniski pētnieciskie darbi

Skolēnu zinātniski pētnieciskie darbi

6.b klases skolēns Kārlis Melveris tehnoloģiju un zinātņu pamatu jomā ieguva 1.pakāpi ar darbu “Ekoloģisku bateriju izstrāde un izpēte” (darba vadītājs Uldis Žaimis), 8.c klases skolniece Loreta Jansone cittautu valodu jomā ieguva 2.pakāpi ar darbu “Lepbuk kā mācību līdzeklis krievu valodas stundās” (darba vadītāja Jeļena Belova), 8.c klases skolniece Katrīna Buša vēstures jomā ieguva 2.pakāpi ar darbu “Goda liepājnieks – Tālivaldis Deklaus” (darba vadītāja Sintija Pūce).

 

Savukārt, šīs nedēļas nogalē turam īkšķus par Verneru Šmitu, Līvu Gundegu Ermansoni un Viktoru Musijenko, kuri aizstāvēs savus ZPD valstī. Viņu darba vadītāji Aira Brizga un Uldis Žaimis.

Informāciju sagatavoja:

Evija Jaunzeme

Comments:0

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.