Skolotāju apmaiņas iniciatīva

Rīgas Angļu ģimnāzijas direktore Maija Kokare, Talsu 2. vidusskolas direktors Oļegs Solovjovs un mūsu skolas direktors Kārlis Strautiņš noslēguši lielisku vienošanos –  visu trīs minēto skolu skolotāju grupas periodiski dosies uz kādu no abām citām skolām un vadīs stundas tās skolas skolēniem. Tas ļautu skolotājiem dalīties pieredzē, iegūt jaunas zināšanas un iedvesmoties vienam no otra, taču vislielākie ieguvēji būtu skolēni, kuri mācību process kļūtu daudzveidīgāks.

Uzsākot šo iniciatīvu, mūsu skolēniem šodien ģeogrāfiju un angļu valodu mācīja skolotājas no Talsiem, fiziku un angļu valodu – skolotājas no Rīgas. Pēcpusdienā notika skolotāju tikšanās un darba dienas izvērtējums.

Savukārt mūsu skolotāju Airas Brizgas un Edmona Grudula darba diena noritēja Talsos, Sintija Strautiņa, Sanita Krastiņa – Ūše un Laura Katkeviča mācīja Rīgas skolēnus.

Šādas apmaiņas plānots rīkot arī turpmāk. Ceram, ka ieguvēji būs visi iesaistītie!

 

Comments:0

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.