Skolotāju diena

skolotaju_diena01Ilgi un cītīgi gatavojoties, meklējot sienu dziļos laukos un zeķes omītes plauktos, tapa skolotāju diena Liepājas Raiņa 6. vidusskolā. Oficiāli Latvijā skolotāju dienu svin 2. oktobrī, bet mūsu skolā šis pasākums notika 7. oktobrī, kas ir piektdiena – diena, kurā ikviens sāk just brīvdienu svaigumu un vēlas mazliet atpūsties. Šādu iespēju skolas līdzpārvalde ar priekšnesumu piedāvāja visiem skolotājiem, kuri piektdienās nedodas uz kursiem.

Jau ienākot aktu zālē, skolotājas sāka smaidīt, pamanot pavisam neikdienišķus rotājumus: botānisko dārzu vienā sienas pusē (šeit arī atbilde tiem, kuri bija pārsteigti par to, kur palikuši zaļumi ejot uz trešo stāvu) un siena kaudze otrā. Viesus sagaidīja saimniecības „Kušķi” Saimnieks un Saimniece (Jānis un Ginta), kuri pastāstīja par savu dzīvi laukos. Dzeju lasīja omīte Laine un kuplā bērnu saime, kā arī bioloģijas skolotājam bija iespēja pieņemt gandrīz īstas govs mazuļa nākšanu pasaulē.
Pasākuma izskaņā skolotājas tika cienātas ar turpat audzētiem āboliem un uzlūgtas uz kārtīgu lauku danci. Neizpalika arī apdāvināšana – šogad tie bija dažādu krāsu un veidu podiņi ar brīnumsēkliņu. Kas izaugs – redzēsim pavasarī!
Visas bildes divus mēnešus iespējams skatīt un lejuplādēt: http://failiem.lv/u/jedzqxq

[nggallery id=5]

Comments:0

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.