Skolotāju video par to kā mēs mācījāmies “zoomā”! 

Citādā skolā godam aizvadīts ir gluži citāds mācību gads. Ja kāds pirms diviem gadiem būtu stāstījis, ka mācības skolā varētu “atcelt”, ka visi skolēni varētu mācīties no mājām un ka visi skolotāji vadīs stundas “caur datoru” – droši vien šādus stāstus nosauktu par pilnīgām muļķībām – neiespējami taču! Bet – viss mainās un visi esam godam pierādījuši – var, un kā vēl var mācīties attālināti!  

Kā tas izskatās no malas? Lūk, uz šo jautājumu atbildi meklēja un arī atrada latviešu valodas skolotājas.

 Lai ar smaidu aizietu godam nopelnītā atpūtā esošie skolēni un skolotāji un ar smaidu sagaidītu visus, kas tikai plāno uzsākt mācības mūsu tiešām citādajā skolā, ir tapis video sveiciens par to, kā nu mums visiem gāja, mācoties “zoomā”: https://ieej.lv/h5uWM 

Uz tikšanos jau 1.septembrī un piedzīvojumiem, smaidiem un draugiem bagātu vasaru visiem vēl skolotājas Daiga Demitere, Sigita Stefana, Ilze Karazina, Daiga Straupeniece, Daiga Muižule,  Alīna Ivanova un Laura Katkeviča! 

Rakstu sagatavoja Ilze Karazina 

Comments:0

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.