SMU darbības atskaite – dalība tirdziņos

Šī gada 1. decembrī mūsu skolas Skolēnu mācību uzņēmumi (SMU) piedalījās ikgadējā SMU tirdziņā “CITS BAZĀRS” tirdzniecības centrā “Ostmala”.

Swedbank nomināciju – sociāli atbildīgs produkts ieguva 6. b klases skolnieču Kates Katkevičas un Kristīnes Pucenas SMU “Doggy Walks”, kas nodarbojas ar suņu aksesuāru izgatavošanu un pastaigu organizēšanu.

Vēl šajā pasākumā mūsu skolu pārstāvēja 6.a klases skolnieču Nikolas Anastasijas Abramčikas un Paulas Roķes SMU “A.C.I.D.”, kas specializējas sveču un dažādu aksesuāru izgatavošanā un 11. klases skolnieču Sofijas Segliņas, Elzas Segliņas un Airitas Birzes un 12. klases skolnieka Riharda Šimkus “Technology Monsters” ar saviem 3D produktiem.

Savukārt tajā pašā dienā notikušajā SMU gadatirgū “Saprast. Mācēt. Uzņemties! 2018” tirdznieības centrā “Kurzeme” piedalījās 12. klases skolnieka Rendija Knīsa –Daniela pakalpojumu un izklaides uzņēmums “Fantasy-Ride” un “Technology Monsters”.

Kā atzina paši jaunie uzņēmēji, dalība šādos pasākumos sniedz vērtīgu pieredzi, pilnveido un iedvesmo turpmākam darbam. Par dalību pasākumos visi skolēni saņēma pateicības!

Foto Airita Birze

Sagatavoja: Dace Knīse

Comments:0

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.