Sports un zinātne Pērkones atrakciju parkā

Sports un zinātne Pērkones atrakciju parkā

Liepājas Raiņa 6. vidusskolas ikgadējā Sporta diena veiksmīgi aizvadīta! Pateicoties mūsu skolas absolventa Sanda Sila viesmīlībai, šogad tā norisinājās nesen atklātajā Pērkones atpūtas parkā, kas ikdienā piedāvā dažādas maksas un bezmaksas atrakcijas un aktīvas atpūtas iespējas visiem interesentiem. Neskatoties uz mainīgajiem laika apstākļiem un sliktajām prognozēm, pasākums izdevās saulains un jautrs. Skolēni veica dažādus ar sportu un zinātni saistītus uzdevumus, uzņēma „selfijus” ar jūru, „piknikoja” un baudīja klases kopā būšanu brīvā dabā.

Comments:0

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.