Sports&Zinātne 2015

Liepāja ir vienīgā pilsēta Baltijā, kas saņēmusi augsto Eiropas Sporta pilsētu asociācijas novērtējumu „Eiropas Sporta pilsēta 2016”. Veicinot veselīgu un aktīvu dzīvesveidu un sveicot savu pilsētu ar atzinības iegūšanu,  Liepājas Raiņa 6.vidusskola aicina apmeklēt publisku pasākumu Sports&Zinātne š.g. 2.septembrī no plkst. 10.00- 13.30.

Sporta dienas pasākumā piedalīsies dažādu sporta veidu pārstāvji: motokrosa klubs “AJ Racing”, skrituļdēļu, skrituļslidotāju un BMX klubs ar paraugdemonstrējumiem, loku šaušanas klubs “Archery Liepāja”, hokeja klubs “Liepāja”, futbola klubs “1625”, “Liepājas Vieglatlētikas klubs”, Liepājas Riteņbraukšanas klubs, Liepājas šautriņmešanas klubs u.c. Pasākuma mērķis ir atklāt jauniešiem Liepājas sporta veidu dažādību un sajust aktīva un veselīga dzīvesveida priekšrocības.

Pasākuma apvienos sportiskas aktivitātes un zinātnes pētījumus, kura laikā dalībniekiem būs iespēja izmēģināt roku motokrosa braukšanā un iepazīt motosporta tehniskos noslēpumus, sacensties ar vienu no Latvijas vadošajiem skrituļslidotājiem un Niklāvu Katlapu, kurš pārstāv Latvijā vienīgā specializētā skrituļslidu veikala komandu taktika.lv, mēģināt pārspēt hokeja komandas “Liepāja” hokejistus slapshot tehnikā, izprast vēja, telpas un attāluma nozīmi  kopā ar Baltijas čempionu loku šaušanā, kā arī piedzīvot vēl citus dažādus sporta veidus.

Domājot par drošību, nozīmīga būs arī dalība Valsts policijas piedāvātajās aktivitātēs par ceļa satiksmes noteikumiem un ekstrēmajiem sporta veidiem publiskās vietās.

Piedaloties pasākumā „Sports@Zinātne”, ikviens būs atbalstījis galvenos Eiropas Sporta pilsētu asociācijas mērķus, ka sports tiek izmantots kā veselības, vienotības, izglītības un cieņas veidošanas instruments.

Papildus izziņai un sporta veidu iepazīšanai, dalībnieku komandas savā starpā sacentīsies par visgarāko nostaigāto distanci laika posmā no 10:00 līdz 13:30, tāpēc katrai komandai ir nepieciešams vismaz viens viedtālrunis ar Endomondo aplikāciju.

Lai piedalītos pasākumā, piesaki savu komandu, aizpildot anketu tiešsaistē www.ej.uz/rainasports līdz 1.septembrim plkst. 14:00

Comments:0

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.