Staro skola “Zelta zirga” noskaņās

Šogad skolas 97. dzimšanas diena tika svinēta citādi. Skolēnus, vecākus un pilsētas iedzīvotājus priecēja pašu skolēnu veidotas video projekcijas un gaismas instalācijas, dažādi priekšnesumi un meistarklases Zinātņu nakts darbnīcās. Pasākuma galvenā tematika tika sasaistīta ar Raiņa lugu “Zelta zirgs”, tā atklājot mūsu skolas citādo pieeju mūsdienu mācību procesam, jo mums piemīt Antiņa neatlaidība, rakstura stingrība un vēlme sasniegt iecerēto.

Lai ne tikai pasākuma viesiem, bet arī mūsu skolas skolēniem atgādinātu, kas ir Raiņa luga “Zelta zirgs”, skolas aktu zālē bija iespēja noskatīties  filmu studijas “Rija” animācijas  filmu “Zelta zirgs”, kuru varējām iegādāties pateicoties Latvijas Skolas somas sniegtajam finansējumam. Skolēni pēc filmas atzina, ka mūsdienu skolēnam vēl daudz jāmācās no Antiņa, jo bieži pietrūkst mērķtiecība un neatlaidība, lai sasniegtu sev izvirzītos mērķus.

Comments:0

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.