Staro skola 97

Šogad skolas 97. dzimšanas dienu nosvinējām krāšņi. Skolēnus, viņu vecākus un visus interesentus priecēja pašu skolēnu veidotas projekcijas, gaismas instalācijas, priekšnesumi, silta tēja, kā arī iespēja darboties sen iemīļotās Zinātņu nakts darbnīcās, kuras kopā ar saviem skolēniem vadīja mūsu skolas skolotāji.

Pasākums “Staro skola 97” ir līdzpārvaldes jauniešu iniciatīva. Gatavojoties šim pasākumam, PuPMuRs jauniešu iniciatīvu projekta ietvaros, skolēni mācījās rakstīt scenārijus un apguva citas organizatoriskas prasmes.

Paldies visiem mazajiem un lielajiem līdzpārvaldes dalībniekiem, kuri piedalījās pasākuma tapšanā! Īpaši aktīvi sagatavošanas darbos iesaistījās speciāli šim pasākumam izveidota darba grupa – prezidente Katrīna Buša, viņas vietnieces Amanda Lakse un Viktorija Jansone, kura vadīja pasākumu, Matīss Kļaviņš un projekciju autors Rolands Gruntmanis.

Padomu un praktisku palīdzību neliedza līdzpārvaldes koordinatore Sigita Stefana un  skaņu studijas vadītājs Mārcis Grīnbarts. Viņi vienprātīgi atzina, ka šādu pasākumu rīkošana attīsta jauniešu pašiniciatīvu un saliedētību, piederību un lepnumu par savu skolu.