Starpskolu sacensības basketbolā un florbolā

 Starpskolu sacensības basketbolā un florbolā 

Šī gada 1.novembrī Liepājas Olimpiskajā centrā notika Liepājas starpskolu sacensības basketbolā. Liepājas Raiņa  6.vidusskolu pārstāvēja gan jaunietes , gan jaunieši. Abas komandas izcīnīja godalgotas vietas. Jaunietes ieguva sudraba medaļas, bet jaunieši bronzas medaļas. Jaunietēm medaļas kaldināja – Katrīna Bula, Madara Mieme, Ieva Baumane, Elvija Veršele, Ena Meļķe, Amanda Tautiete, Marika Brūvere un Paula Kļeščova. Jauniešiem – Klāvs Dzērvēns, Toms Dzērvēns, Kristers Fūrmanis, Olafs Ozols, Kristiāns Rāts, Roberts Jurkevics, Kristens Hērings, Jānis Lanka.

31.oktobrī Liepājas Raiņa 6.vidusskolas pamatskolas florbola komanda izcīnīja 1.vietu un ceļazīmi uz Kurzemes reģiona finālspēlēm. Zelta medaļas kaldināja – Mārcis Zanders, Dāvids Ķeris, Dāvis Pankoks, Kristofers Gūtmanis, Ralfs Parolis, Ralfs Polis, Kārlis Jurčenko, Krišs Ādolfs Antāns, Kristers Zvagulis, Kristaps Sproģis, Patriks Gūtmanis, Roberts Grots. Mēs lepojamies !

Sagatavoja: Laila Kaštānova

Comments:0

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.