Starpskolu sacensības basketbolā

Šī gada 19. janvārī Liepājas Olimpiskajā Centrā notika Liepājas starpskolu sacensības basketbolā. Mūsu skolu pārstāvēja gan jaunietes, gan jaunieši. Jaunieši ieguva 2. vietu. Jaunietes sīvā cīņā no rokām izlaida 1. vietu zaudējot ar vienu punktu Liepājas 1. ģimnāzijas komandai, tā paliekot 2. vietā. Sudraba medaļas kaldināja: jaunieši – Klāvs Kristaps Dzērvēns 10.a, Toms Gustavs Dzērvēns 10.a , Olafs Ozols 10.a ,Kristers Ivo Fūrmanis 10.a, Kristens Kristiāns Herings 10.b, Hardijs Cebris 9.a klase. Jaunietes – Ance Mickāne 12.a, Marta Pagraba 12.a, Paula Aigare 12.a, Paula Kļeščova 9.a un Ieva Baumane 9.a klase. Sporta skolotājas Daiga Zakovica un Laila Kaštānova.

Comments:0

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.