STEAMER pasākums Liepājas Raiņa 6.vidusskolā

Ir noslēdzies vērienīgs un unikāls darbs pie pirmās izlaušanās istabas izveides STEAMER projekta ietvaros. Izlaušanās istabas metodes pielietošanā mācību procesā Ieinteresētie skolotāji ir izveidojuši vairākus tematiskas izlaušanās istabas veidus, kurās skolēniem jāatrisina dažāda veida mīklas un uzdevumus, lai atrastu izeju. Jau pirmie šo istabu apmeklētāji par izlaušanās istabas uzdevumiem un piedzīvoto izsakās atzinīgi!

Tas ir Erasmus+ skolu stratēģisko partnerību projekts, kura saturs fokusēts uz STEM (Science, Technology, Engineering and Mathematics) mācību priekšmetu efektīvu un saistošu mācību materiālu izstrādi un aprobēšanu, izmantojot spēļošanu mācību procesā. Projekts tika uzsākts 01.11.2019. Projekta noslēguma pasākums Liepājas Raiņa 6.vidusskolā 17.martā. STEAMER Project Disseminating Event (2)
.