Stefānijai Narkēvicai-Narēvicai 3. vieta Starptautiskajā krievu valodas olimpiādē

Gada nogalē norisinājās otrā Starptautiskā tiešsaistes olimpiāde krievu valodā kā svešvalodā. Šogad savu krievu valodas prasmi tajā pārbaudīja vairāk nekā 9500 skolēnu un studentu no visas pasaules (147 valstis), bet 940 no viņiem ieguva godalgotas vietas un dāvanas.
Interesi par šo olimpiāde izrādīja arī mūsu skolas skolēni Nika Pūķe, Loreta Jansone, Daņiils Orlovs un Dāvis Siliņš.
Stefānijai Narkēvica – Narēvica ieguva augsto 3. vietu, tādu pašu godalgu viņa ieguva arī pagājušajā gadā, kad šī olimpiāde notika pirmo reizi, bet tad vēl nepiedalījās tik daudz dalībnieku, kā šogad.
Lepojamies ar skolēniem un paldies skolotājai Jeļenai Belovai.

Comments:0

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.