Studenta kurpēs

No 16. Līdz 20. aprīlim jau sesto gadu Latvijas Universitāte rīko akciju „Studenta kurpēs”. Pasākuma ietvaros vidusskolas vecāko klašu skolēniem ir iespēja vienu dienu pavadīt kopā ar kādu Universitātes studentu skolēna izvēlētajā studiju programmā.

„Studenta kurpēs” sniedz iespēju skolēnam piedalīties lekcijās, semināros, laboratorijas darbos, kā ar iegūt citu vērtīgu informāciju, kas var noderēt studiju programmas izvēlē un sekmēt iekļaušanos studiju vidē.

Piedalīšanās šajā pasākumā nozīmē iepazīties arī ar citiem studentu dzīves būtiskiem aspektiem, piemēram, dzīvošanu dienesta viesnīcās, darbību pašpārvaldēs un pašdarbības kolektīvos, kā arī citām aktivitātēm, par kurām students varēs pastāstīt no sava skatu punkta. Tāpat tā ir iespēja izzināt tieši no studentiem, ko nozīmē studijas konkrētajā programmā, kas tajās ir svarīgākais un kādas papildu iespējas tās sniedz. LU studenti, kuri pasākumā piedalījušies kā skolēni, atzīst: „Viena diena kopā ar studentu ir vērtīgāka par rakstisku teorētisko informāciju vai bukletu, lai cik veiksmīgs tas arī nebūtu!”

Skolēni aicināti reģistrēties pasākumam no 15. līdz 25. martam LU e-studiju vidē, aizpildot elektronisko pieteikuma anketu. Sīkāka informācija http://www.lu.lv/studentakurpes.