Suminām latviešu valodas izcilniekus!

Skolas ābeļdārzā savus izcilniekus sveica latviešu valodas skolotāji, ikvienam skolēnam, kurš 2020./2021. mācību gadā bija ieguvis godalgotu vietu olimpiādē, zinātniski pētniecisko darbu lasījumos vai konkursos, pasniedzot gudrības ābolu.

Skolēni veiksmīgi startējuši 25 reizes: 20 reizes individuāli, 1 reizi kā spēcīga 5 cilvēku vidusskolas komanda. Vidusskolas posmā sasniegumi uzrādīti 17 reizes (10.klasēs – 4; 11.klasēs – 8; 12. klasēs – 5), pamatskolā – 8 reizes (5.klasēs – 3; 6.klasēs – 1, 7. klasēs – 3, 8.klasēs –1). Ir skolēni, kuri gada laikā latviešu valodas jomā veiksmīgi startējuši vairākas reizes, piem., Katrīna Buša, Luīze Špaka, Katrīna Dzintare.  Sīkāk ŠEIT: https://ieej.lv/yn5qY

Paldies visiem gudrajiem, erudītajiem, radošajiem jauniešiem! Mācību gada noslēgumā latviešu valodas skolotāji saviem skolēniem ir sagatavojuši arī radošu pārsteigumu – etīdi par attālināto mācību procesu.

Skolotāja Daiga Straupeniece

Comments:0

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.