Sveicam eTwinning vēstnieci Latvijā Daigu Straupenieci

Liepājas Raiņa 6.vidusskola sveic eTwinning vēstnieci Latvijā Daigu Straupenieci. Paldies visiem skolas kolēģiem, kas aktīvi iesaistās projektos.

Katru gadu eTwinning vēstnieku tīkls uzņem jaunus dalībniekus, kuri gatavi dalīties savā eTwinning pieredzē, iedvesmot skolotājus savā mācību darbā izmantot projektu metodi un jēgpilni pielietot tehnoloģijas. Šogad vēstnieku pulks ir audzis un tajā ir gan pieredzējuši vēstnieki, gan jaunpienācēji, tostarp Liepājas Raiņa 6.vidusskolas skolotāja Daiga Straupeniece. Mēs lepojamies!

Kas ir eTwinning vēstnieks?

eTwinning vēstnieks ir pieredzējis pedagogs, eTwinning projektu īstenotājs un padomdevējs, kas regulāri dalās savā pieredzē un vada nodarbības citiem eTwinneriem. Vēstnieku mērķis ir popularizēt eTwinning ideju un izplatīt eTwinning platformā īstenoto projektu labās prakses piemērus.

Ja vēlies uzsākt eTwinning projektu vai meklē padomu tehnoloģiju un projektu metodes ieviešanā, sazinies ar vēstnieci Daigu Straupenieci! Vēlreiz sveicam.

 

Comments:0

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.