Sveicam ZPD lasījumu dalībniekus pamatskolā

18. un 19. aprīlī notika Liepājas pilsētas 6.-9. klašu skolēnu ZPD lasījumi pilsētā.
Mūsu skolu pamatskolas grupā pārstāvēja astoņi pamatskolēni. Skolēni darbus rakstīja sociālo zinību jomā un tehnoloģiju jomā.
1. vietu lasījumos ieguva 6.b klases skolniece Madara Mežģirte par darbu “Laikapstākļu prognozēšana pēc latviešu tautas ticējumiem”, kuru vadīja dabaszinību skolotāja Aira Brizga. Arī sociālo zinību jomā godalgoto 1. vietu saņēma 9.a klases skolniece Kristīne Liubina ar darbu “Vēsturiskās personas Liepājas ielu nosaukumos”, kura vadītāja bija vēstures skolotāja Sintija Pūce. Atzinības par saviem darbiem saņēma arī 9.a klases skolniece Anete Preisa par darbu vēsturē, 8.a klases skolēni Jānis Sproģis , Santa Sproģe, Uģis Blumbergs par darbu ģeogrāfijā. Tāpat atzinības saņēma ļoti interesanti veiktie un aizstāvētie darbi bioloģijā, kurus devīto klašu skolnieces veica laboratorijā. Elizabete Cērpa ( 9.c) pētīja nitrītu daudzumu Latvijas un importa gaļas produktos, bet Kristīne Krūkle (9.a) pētīja un analizēja dažādus medus veidus.
ĪPAŠS PALDIES visiem darbu vadītājiem skolotājam Aivaram Blūmam, skolotājām Sintijai Pūcei un Airai Brizgai.

Aicinām nākošajā mācību gadā pievienoties pētnieku grupai pamatskolā!

Comments:0

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.