citadaskola front

Publiskās runas konkursā izcili panākumi

19.februārī Liepājas Valsts 1. ģimnāzijā notika publiskās runas konkurss angļu un krievu valodās. Mūsu skolas skolēni parādīja izcilus panākumus. Pamatskolas grupā angļu valodā 1.vietu pilsētā izcīnija Toms Zubarevs (8.b), 2.vietu – Mērija Janevica (8.b), bet krievu valodas grupā 1. vietu Elīna Kretulniece (8.b)  un 3.vietu Kristaps Uztics (8.c) un Orlovs Jaroslavs (9.c). Pateicības par aktīvu piedalīšanos saņēma Sanija Kulinska (8.b) un Sofija Segliņa (8.b). Vidusskolas grupā angļu valodā 1.vietu izcīnija Jānis Sporģis-Cinis, 3.vietu Arnis Kapenieks un atzinību Valters Piļķis. Paldies skolotājām Jeļenai Belovai, Ilzei Karazinai, Nellijai Semeņihinai, Laurai Katkevičai un Solvitai Matvejevai!

Comments:0

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.