Swedbank praktisko mācībstundu programmas “Dzīvei gatavs” matemātikas stunda mūsu skolā.

Mūsu skolas matemātikas skolotāja Jolanta Klamere izmantoja Swedbank piedāvājumu un pieteica 11. klašu skolēnus programmas “Dzīvei gatavs” matemātikas stundai.

Sadarbībā ar skolotāju, nodarbības vadīja Swedbank speciāliste Baiba Miņina. Lai apgūtu tematu par statistikas elementiem un gūtu ieskatu akciju tirdzniecībā biržās,  stundas laikā skolēni iejutās bankas vērtspapīru brokera lomā. Izmantojot datus par reālu uzņēmumu vērtspapīriem un lietojot matemātikas zināšanas par statistikas elementiem, skolēni veica aprēķinus, lai izvērtētu, cik izdevīgi ir investēt līdzekļus kādā no uzņēmumiem.

Matemātikas stundas noslēgumā skolēni un skolotāja secināja, ka šādas stundas mācību process kļūst neparasts, jo realitātē ir vienlaicīgi jāpielieto dažādos mācību priekšmetos iegūtās zināšanas un prasmes, un tas nemaz nav vienkārši.

Swedbank praktisko mācībstundu programmas “Dzīvei gatavs” programma piedāvā 11. klašu skolotājiem aicināt bankas darbiniekus uz matemātikas, ekonomikas, angļu valodas un informātikas stundu, kā arī klases stundu, kur līdztekus mācību programmā paredzētās tēmas apgūšanai, bankas darbinieks ar praktiska uzdevuma palīdzību sniegs priekšstatu par kādu konkrētu profesiju, kurā attiecīgās zināšanas tiek izmantotas.

Sīkāks  info: https://ib.swedbank.lv/about/swedbank/about/schoolProgram?language=LAT

Comments:0

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.