Tehniskās jaunrades diena

7.b klases komanda “Čiekuri” Renards Bergs, Rūdolfs Dravnieks, Toms Dzērve, Kārlis Gvozds, Raimonds Meniķis, Miks Priedols, Samanta Joče, Jolanta Osipova 14.martā pārstāvēja mūsu skolu Tehniskās jaunrades dienā 7.-9.klašu skolēniem LBJ centrā “Laumiņa”.
Vairāk kā 4 stundas visi bija aizņemti radošās un interesantās darbnīcās – nācās būvēt makaronu tiltu, katamarānu un automašīnu ar gumijas motoru, kā arī sagatavot tehniskās sviestmaizes, kuras beigās noguruši un apmierināti kopā notiesāja. Visi darbojās ļoti nopietni un atbildīgi un rezultātā 4.vieta. Skolēni atzina, ka diena bijusi interesanta, aizraujoša un vēlētos tādās piedalīties atkal. Mums vēl laiks mācīties un augt, jo pārējie dalībnieki bija devītklasnieki.

Comments:0

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.