Tikšanās ar 5.klašu skolēniem un vecākiem

23. augustā skolā notika pirmā tikšanās ar mūsu jaunākajiem – 5.klašu skolēniem un viņu vecākiem. Skolas vadība iepazīstināja skolēnus un vecākus ar skolotājiem, atbalsta personālu un mācību programmu. Īpaši sajūsmināti skolēni bija par to, ka skolā varēs apgūt kreatīvo angļu valodu un datordizainu.

Muzikālu sveicienu bija sagatavojušas skolas absolventes Annija Muižule un Ieva Radoviča.

Tikšanās 2.daļu vadīja skolas direktors Kārlis Strautiņš, kurš radošā aktivitātē iesaistīja gan skolēnus, gan vecākus, gan skolotājus, liekot pasapņot par skolas nākotni un prezentējot labākās idejas skolas attīstībai. Paldies visiem par fantastiskajām idejām! Nešauboties skolas kolektīvs un vecāki varēja pārliecināties, ka Liepājas Raiņa 6. vidusskolā ir sācies pārmaiņu laiks, jo esam ceļā uz mūsdienīgu vidusskolu.

Pēc tikšanās ar skolas kolektīvu, 5.klašu skolēni un vecāki devās uz savām klasēm, lai iepazītos ar klases audzinātājām. 5.a klases audzinātāja būs Daiga Muižule, 5.b klases audzinātāja Valda Ozoliņa, 5.c klases audzinātāja Selita Novicka. Apsveicam audzinātājas un vēlam radošu un panākumiem bagātu mācību gadu!

Comments:1

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.