Tikšanās ar absolventēm

Šonedēļ 10. un 11. klašu skolēniem notika mācību stundas ar mūsu skolas absolventēm Luīzi Špaku un  Elizabeti Bukanti.

L. Špaka šobrīd ir Latvijas Universitātes komunikācijas zinātņu studente un pasniedza “Medijpratības ” stundu, kuras laikā skolēni mācījās atpazīt patiesu informāciju no viltotas. Kā arī uzzināja daudz jauna par studenta dzīvi.

E. Bukante  šobrīd studē Latvijas Universitātē, Humanitāro zinātņu fakultātes Eiropas valodu un biznesa studiju programmas 2.kursā un pasniedza stundu “Kā saņemt Vītola fonda stipendiju”. Absolvente iepazīstināja interesentus par iespējām pretendēt uz Vītola fonda stipendiju, par kritērijiem, nepieciešamo dokumentāciju, kuru nepieciešams iesniegt.

 

Comments:0

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.