Tikšanās ar absolventiem

Šonedēļ  9. un 10. klašu skolēniem bija iespēja tikties ar dažādu nozaru profesionāļiem, mūsu skolas absolventiem: Elgaru Rogu, Ritvaru Embrektu un Ralfu Puteni, kas dalījās savā pieredzē, parunājās par dzīvi, biznesu un motivāciju. Absolventi atklāti  dalījās ar piedzīvoto savā darba ikdienā, gan pozitīviem mirkļiem, gan neveiksmēm.

Absolventi mūsu jauniešiem novēlēja, lai apdomīgi izvēlas savu nākamo profesiju, lai izmanto visas dzīves sniegtās iespējas, lai jau tagad veido kontaktus un ar prieku virzās pa savu dzīves ceļu, bet ja arī sanāk kļūdīties, tad lai nepārdzīvo, jo nekad nav par vēlu dzīvē visu izmainīt un piepildīt kvēlākos sapņus un ieceres. Galvenais būt gatavam iemācīties kaut ko jaunu un darīt no visas sirds!                                                                                                                    

 

Comments:0

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.