Tikšanās ar absolventiem

Tikšanās ar absolventiem

Piektdien, 13. aprīlī LBJC “Vaduguns” telpās notika šī brīža 12. klašu skolēnu tikšanās ar pagājušā gada absolventēm Martu Pagrabu, Ediju Pelnēnu un Lindu Ķuņķi. Tikšanās nolūks bija morāli sagatavot topošos absolventus viņu tuvākās nākotnes izaicinājumiem. Visas trīs meitenes šobrīd ir pirmā kursa studentes dažādās augstskolās un specialitātēs. Marta apgūst ekonomiku Rīgas Tehniskājā universitātē, Edija – sociālās zinības Latvijas Universitātē, Linda – speciālo pedagoģiju Liepājas Universitātē. Visu trīs meiteņu studiju pieredze ir atšķirīga, tāpēc skolēni ieinteresēti klausījās viņu stāstījumā par studentu dzīves “zemūdens akmeņiem” un mācību un sadzīves “virtuvi” dažādās augstskolās. Meitenes vienprātīgi atzina, ka tikai tagad saprot, cik mācīties vidusskolā un dzīvot ar vecākiem bija ērti un vienkārši, un novēlēja “divpadsmitajiem” izbaudīt mirkli! Tikšanās noritēja brīvā gaisotnē, jaunieši uzdeva dažādus jautājumus un aizdomājās… Tāds bija arī mērķis, jo priekšā atbildīgi lēmumi un izšķiroši notikumi.

Paldies meitenēm un veiksmi visiem!

 

Comments:0

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.