Tikšanās ar aktieri Ēriku Vilsonu

Pateicoties biedrībai „Ceļa vilinājums” 30. janvārī Liepājas Raiņa 6.vidusskolas jauniešiem bija iespēja tikties ar aktieri Ēriku Vilsonu un izspēlēt R.Blaumaņa lugu „Nezāle”. Pasākumā piedalījās visas vidusskolas klases. Pēc pasākuma jaunieši atzina, ka bija saistoši un interesanti vērot ne tikai Ērika Vilsona aktierspēli, bet bija arī aizraujoši, ka pie lomām tika vairāki skatītāji, tas arī padarīja izrādi baudāmu un neaizmirstamu. Ikvienam pēc izrādes noskatīšanās noteikti bija jādomā par lugas izskaņas beigu vārdiem: „ Starp lielām nātrām vēl tikai kādas retas, zilas puķītes kā baidīdamās parādās, bet arī tās drīz iznīks, taps izskaustas, un uz sabrukušā kapa augs un kuplos tikai nezāle”.
Jaunieši un skolotāji atzinīgi novērtēja, ka aktieris Ēriks Vilsons atradis lielisku veidu, kā skatītājus iepazīstināt ar latviešu rakstnieku dramaturģiju.

Comments:0

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.