Tikšanās ar ASV vēstniecības pārstāvi

Tikšanās ar ASV vēstniecības pārstāvi

Šodien, 10. aprīlī notika ASV vēstniecības Latvijā preses un kultūras atašeja Čada Tvitija tikšanās ar mūsu skolas 10. un 11. klašu skolēniem. Čads Tvitijs pastāstīja par vēstniecības darbības virzieniem, diplomāta darba specifiku un jauniešu studiju, apmaiņas programmu un citām iespējām iespējām ASV.

ASV vēstniecības Latvijā delegācija uzturas Liepājā jau kopš svētdienas. Kopā ar pagaidu pilnvaroto lietvedi Polu Politisu atbraukuši arī vēstniecības preses un kultūras atašejs Čads Tvitijs un aizsardzības atašeja Aleksandra Nīlsena. Vēstniecības pārstāvji piedalījās ikgadējā kritušo amerikāņu pilotu piemiņas ceremonijā, tikās ar Liepājas pašvaldības pārstāvjiem un NBS vienībām, apmeklēja koncertzāli “Lielais dzintars” un Karostu, Liepājas Universitāti, Jauniešu māju un arī mūsu skolu.

Sagatavoja: Vineta Muskate

 

Comments:0

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.