Tikšanās ar Diniju Ramanausku

Turpinot iepazīt mūsu absolventus un viņu profesijas 11.kl. skolēniem bija iespēja noklausīties mūsu absolventes, mentores Dinijas Ramanauskas sagatavoto nodarbību.

Tā kā skolēniem tuvojas angļu valodas eksāmens, bet mūsu absolvente strāda ārpus Latvijas – nodarbību šoreiz nolēmām integrēt angļu valodas stundā, visam notiekot angliski.

Mentore pastāstīja kādās 3 kategorijās  iedalās skolēni pirms universitātes, un lika katram pašam noteikt šo savu kategoriju. Pastāstīja par atšķirībām starp vidusskolu un universitāti, ieradumiem, kas jāveido tagad, lai būtu veiksmīga nākotne.

Nodarbības beigās mentore uzdāvināja diviem skolēniem unikālu iespēju laimēt individuālu stundu ar mentoru no viņas kompānijas. Lai to laimētu, jāizpilda uzdotais mājasdarbs.