Tikšanās ar pārstāvjiem no “Caljan” un RTU

Šodien 12. kl. skolēniem bija unikāla iespēja satikties ar pārstāvjiem no globālas kompānijas “Caljan”, kuru ražotne atrodas arī Liepājā un RTU studiju un zinātnes centra Liepājā direktoru Mārci Priedīti.  Pavisam nesen uzņēmums atvēra jaunu Caljan fabriku Brīvības ielā (bijušajās Metalurga telpās) , šobrīd šī ir viena no lielākajām un modernākajām fabrikām Liepājā.

Ieva un Didzis, kas ir uzņēmuma ražošanas pārstāvis izstāstīja par uzņēmuma struktūru un nodarbinātības iespējām. Uzsvēra kādi darbinieki uzņēmumam būs nepieciešami nākotnē.

Lai labāk izprastu uzņēmuma darbību, izstāstīja, ka Caljan biznesa pamatā ir būtisks atbalsts loģistikas nozarei. Tie ir uzticami materiālu apstrādes risinājumi, kas ļauj loģistikas kompānijām samazināt izmaksas, palielināt darbības kapacitāti un veidot efektīvu darba vidi. Izstāstīja, ka Liepājā mēs ražojam teleskopiskos konveijerus un citas specializētas iekārtas loģistikas nozarei.

Savukārt RTU pārstāvis izstāstīja kādas nozares ir iespējams apgūt šeit Liepājā, kādi ir uzņemšanas noteikumi un specifika,lai pēc tam kļūtu par izcilu darbinieku Caljan un citos uzņēmumos.

Comments:0

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.