Tikšanās ar Tieslietu ministri

Kā vislabāk atzīmēt Eiropas dienu? Noteikti tiekoties ar iedvesmojošām personībām un diskutējot par valsts un Eiropas vērtībām un sasniegumiem. Tā šodien mūsu jauniešiem bija lieliska iespēja tikties ar Latvijas Republikas Tieslietu ministri Inesi Lībiņu-Egneri, akcentējot gan 20.gadskārtu, kopš Latvija iestājās Eiropas Savienībā, kā arī galvenos ieguvumus un priekšrocības, sadarbībai ar Eiropas valstīm.

Eiropas diena, ko ik gadu atzīmē 9. maijā, ir veltīta mieram un vienotībai Eiropā. Šajā datumā atzīmē vēsturiskās Šūmana deklarācijas gadskārtu. Robērs Šūmans savā deklarācijā izklāstīja ideju, kā Eiropā iedibināt jauna veida politisko sadarbību, kas karadarbību starp Eiropas nācijām padarītu neiedomājamu.

Comments:0

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.