Top četri eTwinnig projekti

Vasaras nogalē Liepājā notika informatīvs seminārs “eTwinning iespējas sadarbības veidošanai”, kuru vadīja Liepājas Raiņa 6.vidusskolas skolotāja, eTwinning vēstniece Daiga Straupeniece. Nodarbībās skolotāji uzzināja daudzveidīgās eTwinning iespējas, kā arī iepazinās ar dažādiem eTwinning projektiem, to uzbūvi un vērtēšanas kritērijiem. Liepājas Raiņa 6. vidusskolas un Rīgas Klasiskās ģimnāzijas skolotāji izveidoja četrus eTwinning projektus: “Pa jūgendstila pēdām Latvijas galvaspilsētās”, “21. gadsimta frazeoloģismu rakstība”, “Par vai pret polietilēna maisiņiem”, “Veselības fizika un matemātika”. Projekti notiks dažādos mācību priekšmetos, kā kulturoloģijā, latviešu valodā, ķīmijā, matemātikā, fizikā un informātikā. 2019./2020. mācību gadā šajos eTwinning projektos plānots iesaistīt ap 300 skolēnu dažādās vecuma grupās.

Comments:0

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.