Top ilgmūžīgi dizaina risinājumi

Liepājas Raiņa 6. vidusskolas jaunieši – Sabīne Gintere, Amanda Brumberga, Lita Cālīte no 6.a klases, Gustavs Ločmelis no 8.c klases un Žanis Brucis-Meiris no 9.a klases pieņem izaicinājumu piedalīties nacionālajā aprites ekonomikas dizaina konkursā “Dizaina risinājumi”, radot produktu vai pakalpojumu, kas ir ilgmūžīgs. Konkursu rīko vides izglītības fonds. Konkursa mērķis ir veicināt jauniešos izpratni par aprites ekonomiku un ļautu radoši izpausties. Pirmo trīs vietu ieguvēji tiks apbalvoti.

Sīkāk par konkursu ŠEIThttp://www.videsfonds.lv/lv/vides-izgl-t-bas-fonds-aicina-jauniesus-pieteikties-aprites-ekonomikas-dizaina-konkursam-radot-ilg

Skolotāja Vida Dreimane

Comments:0

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.