Tradicionālais Skolotāju dienas pasākums

Šī gada 5. oktobrī skolā notika tradicionālais Skolotāju dienas pasākums. Tas skolotājiem sagādāja daudz priecīgu un jautru momentu. No paša rīta visiem mūsu mīļajiem skolotājiem tika dota retā iespēja atpūsties un izbaudīt mieru, jo 12. klašu skolnieki pārējiem vadīja audzināšanas stundu.

Kādā brīdī pēkšņi lasītavā ieradās 12. klases skolnieks, caur ruporu paziņoja, ka sākusies trauksme un aicināja skolotājus sev līdzi uz aktu zāli. Liels bija skolotāju pārsteigums, kad tie ieraudzīja, ka viņus ar ovācijām sagaida visi skolas skolnieki.

Ienākot aktu zālē, skolotājus sagaidīja skolas muzikālākie jaunieši Jānis un Dana no 10.a ar dziesmu „Rudens” un pasākuma svinīgā daļa bija atklāta. Sarunu šovā „Logi”, kuru vadīja 12.b klases skolnieces Katrīna un Ginta tika rādīti amizanti video, kuros redzami skolotāji, kaļot ļaunus plānus pret skolēniem un skolu. Pēc video noskatīšanās, skolotāji tika lūgti studijā, kur tiem bija jāatbild uz jautājumiem un jāattaisno sava rīcība. Skolotāju attaisnojumi zālē izraisīja skaļus smieklus un bija skaidrs – pasākums ir izdevies! Īpaši skolotājiem patika noslēgums, kad vairāki puiši un viena meitene ienāca zālē mūzikas pavadījumā un pacēla uz augšu kreklus. Skolotāju ovācijas izpelnījās uz vēdera rakstītie burti, kuri kopumā veidoja vārdu A-P-S-V-E-I-C-A-M.
P
asākuma noslēgumā skolotājas tika apdāvinātas ar ziediem un katrs skolotājs saņēma zelta zīmulīti, kas simbolizē skolotāju doto zināšanu vērtību. Paldies, jums, skolotāji, ka jūs mums esat, jo neviena skolas diena nebūtu tik vērtīga bez jums. Mūsu skola noteikti var lepoties ar pašiem saliedētākajiem, jaukākajiem un gudrākajiem skolotājiem!

Bildes no Ditas: http://tinyurl.com/dita-skd
Bildes no Amandas: http://tinyurl.com/amanda-skd

Pirmais video, kas tika rādīts pasākumā: http://tinyurl.com/skdienai1
Otrais video, kas tika rādīts pasākumā: http://tinyurl.com/skdienai2
Video NO pasākuma: http://tinyurl.com/skdienas-pasakums

Autors: Skolas Līdzpārvalde

Comments:3

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.